לשיחה עם יועץ לימודים: 1-800-300-032

מערכות מידע הן יישומי טכנולוגיה הנמצאים בלב חיי היומיום, החברה והכלכלה בימינו. הן מאפשרות ניהול יעיל של ארגונים כגון בנקים, מפעלים, שירותים ממשלתיים, סחר ותעשיית ההייטק. כל אדם במאה ה-21 נמצא במגע יומיומי עם מערכות מידע דרך האינטרנט, הטלפון הסלולרי, הרשתות החברתיות, וכן לשם קבלת כל שירות שאנו נזקקים לו. הסטודנטים בחוג למערכות מידע לומדים לפתח, ליישם ולתחזק מערכות מידע במגוון תפקידים ומקומות עבודה. הסטודנטים רוכשים ידע טכנולוגי, כמו גם את הידע הארגוני והבין-אישי הנדרש להבנת המשמעות של מערכת מידע לארגון ולמשתמש היחיד. הם נחשפים לנושאים טכנולוגיים מתקדמים, כגון ניהול נתוני עתק וניתוחם, בינה מלאכותית, ועוד.

מגמה חדשה לתואר שני - אינטראקציית אדם מחשב

תוכנית חדשה - מערכות מידע דו-חוגי עם מדעי הקוגניציה

 תכנית מדעי הרוח הדיגיטליים

 

הלימודים בחוג למערכות מידע מכשירים בוגרים המסוגלים לאפיין, לממש, להטמיע ולתחזק מערכות מידע במגוון תעסוקות. הסטודנטים רוכשים ידע ונסיון טכנולוגי לצד מיומנויות ארגוניות ובין-אישיות הנדרשות להבנת המשמעות של מערכת המידע לארגון ולמשתמש. דגש מיוחד מושם על התנסות מכלי ראשון, כולל פרוייקט גמר תעשיתי.

התואר השני בחוג למערכות מידע מאפשר העמקה במגוון רחב של טכנולוגיות חדשניות: מכריית נתונים, במערכות מידע רפואיות, במערכות מבוססות מכשירים ניידים, ועוד. במרכז התואר השני עומדת התנסות מחקרית – כתיבת עבודת גמר בהנחיית אחד מחברי סגל החוג. החוג מציע גם מסלול לתואר שני ללא תזה. בוגרי התואר נקלטים במשרות בכירות בתעשייה או ממשיכים למסלול מחקרי וללימודי דוקטורט

 

banner open day